KURUMSAL

Orkinos yetiştiriciliği denilince dünyada ve ülkemizde ilk akla gelen şirketlerden birisi olan TSM DENİZ ÜRÜNLERİ 2002 yılında Group Sagun bünyesinde Orkinos yetiştiriciliği ve ihracatı faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur.

Üç nesildir süre gelen balıkçılık tecrübemizi TSM ile mavi yüzgeçli orkinos ( Bluefin Tuna ) yetiştiriciliği platformuna taşıdık.Sürekli büyüyen ve gelişen şirketimize ait İZMİR ili KARABURUN ilçesi TOPRAKADA mevkiindeki çiftliğimiz İSO 9001 belgesine sahip ilk orkinos çiftliği olma özelliğine sahiptir.

2011 yılında Antalya'daki Organize Sanayi Bölgesinde şirket tesislerinin açılışı gerçekleşmiştir. Tarım Bakanlığın denetiminden başarıyla geçen tesis AB numarası almaya hak kazanmıştır. Bugün avcılık ve yetiştiricilik yoluyla elde edilen birçok ürün bu tesiste işlenerek ihraç edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Balık yetiştiriciliği, üretimi ve işlemesi alanında doğallık, yenilikçi yaklaşım ve ileri teknoloji ile sürekli gelişerek ülkemizin ve bölgemizin önemli şirketleri arasındaki pozisyonunu muhafaza etmek ve güçlendirmek.

MİSYONUMUZ

Sağlıklı beslenmenin doğal kaynağı olan su ürünlerini doğal şartlarda yetiştirmek, üretim ve işlemede standardizasyon sağlamak ve sürekli iyileştirmek.

© 2014 www.tsm.com.tr, Tüm hakları saklıdır. TSM Deniz Ürünleri bir SAGUN GRUP kuruluşudur